2416



World of Warplanes
  • Plata
    #2376
    Hát én szeretem alpha állapotban és sokat játszottam vele.Meg bétában is,de azután hogy a bombázókat elcseszték nem játszottam vele,már jó pár éve nincs fent.
    Lehet hogy újra kipróbálom.
  • asolyom
    #2375
    Persze. És engem sokkal kevésbé frusztrál, mint pl. a WoT. Itt sokszor a botok is értelmesebbek, mint a a WoT-ban némely játékosnak csúfolt véglény.
  • Plata
    #2374
    Él még a játék?
  • asolyom
    #2373
    Hali! Hol lehet repülős klánba jelentkezni?
  • Darun
    #2372
    Meglepne ha lenne hozzá magyarositás. Bár van még pár magyar játékos, akik aktivan tolják, a játéknak alapvetően nincs akkora játékosbázisa, hogy bármilyen nyelvre érdemes legyen leforditani.

    Magyar klán több is van, de itt a hajókával ellentétben abszolút semmi jelentősége nincs a klánnak.
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.10.07. 03:11:37
  • Tivot
    #2371
    Sziasztok nem tudtok véletlenül magyarositást? illetve egy jó klánt szeretnék csatlakozni. Szép estét.
  • Darun
    #2370
    A WG születésnapja alkalmából heti küldisor van. A jutalmak között prém napok illetve ezek a uniq (neves) ládák is vannak
  • Darun
    #2369
    Tegnap indult a nyári (júliusi) "event", ami igazából egy P-38-as végjutalmú combat mission sorozat
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.07.05. 14:09:14
  • Darun
    #2368
    Tegnap indult a Midway hétvégi event. 3x napi szorzó illetve PP-s küldik. Az A-26-os küldikkel együtt fog véget érni.
  • Darun
    #2367
    Mától vasárnapig Ironclad küldik is vannak (német attackerekkel, ami pont jó az A-26-os eventhez is)
  • Darun
    #2366
    Igen, és nem is kevesen. Az elmúlt pár hónapban eléggé hanyagoltam. Az év legelején még a napi egy csatákat letoltam, aztán az is elmaradt. Nem egyszer előfordult, hogy Random csatában én voltam az egyetlen játékos (az ellenséges team bot volt). Most mondjuk reggelente kevesebb játékost láttam, de délelőtt-délután már simán voltak ilyen 3v3 meg 6v6 meccsek (játékosra értem). Az eventek alatt egyébként is mindig megszaporodik a játékos létszám. Az event előnye a WoT és WoWs-el szemben az, hogy itt már T1-es gépekkel is lehet csinálni az eventet.
    Két küldi van, ha mind a kettő teljesül, akkor megadja az A-26-t. Nekem már megvan, de a +100 token mondjuk elég jól jönne. Meg a legendary modulok is. Az első küldi 100.000 personal pont. Nekem a felét most hétvégén sikerült is összebugáznom kb 15 meccsből. És itt átlag 6-7 perc egy csata. A második küldi már kicsit neccesebb, 350 szektor foglalás. Ezzel nem állok jól, de a fennmaradó 14 napban simán meg lehet csinálni. Am az ismerőslistámról szinte minden nap van fenn valaki (magyarok), szóval nem is én vagyok az egyetlen a fórumról se.
  • Plata
    #2365
    Játsznak még azzal a játékkal?
  • Tono34
    #2364
    Köszi
  • Darun
    #2363
    Ha esetleg érdekel valakit, kb 2 hétig még van egy küldi a játékban, amivel ki lehet szedni az A-26 amcsi közepes bombázót. Sztem elég jó darab, érdemes behúzni.
  • Darun
    #2362
    Én is kb fél évvel az indulás után kezdtem, mert asszem a GS-hez volt valami WoWp-es kód, ami adott egy T3-as prém angol vadászt. Mondjuk T5-6-os csatába menni vele annyira nem volt izgalmas, aztán kb 1 év alatt le is épült a játékosállomány. Am azok nem bombázók voltak, hanem nehézvadászok, a bombázók csak most kerültek be, a rework után. Egy dologban jó irányba fejlődött a játék, régen amikor 1v1-es csatákat mentem csatarepcsivel és elfogytak a földi célpontok, sokszor az döntötte el a meccset, hogy milyen sorrendben lőttük szét őket illetve hogy a jobb játékos elől el tudott e bújni a másik. Amikor bejöttek a német csatarepcsik, akkor az oroszokkal nem is nagyon volt esély, mert bár GT-k ellen én voltam a jobb, a német simán lelőtt. Most hogy respawnolnak a "bázisok" is, meg van bomba/rakéta újratöltés, lett értelme a bombázóknak és nem áll fenn az a probléma se, hogy elfogynak a földi célpontok... kivéve amikor foglalás van és az ellenfél képtelen elfoglalni akár egy pontot is, te meg csak körözöl a térképen és várod hogy legyen végre célpont. Szóval a probléma azért nem oldódott meg teljesen. Ez a mostani event is nagyon "okos", mert a bombázókat/csatagépeket beteszi támadónak, a többieket viszont random osztja szét. Igy sikerült 2 kört multirole-al, 1 kört nehéz vadásszal védőként végigharcolnom és egész csata alatt cipeltem magammal a bombákat.
    A fő probléma most a játékkal az, hogy a nyakadba zúdit egy csomó infót, de pl nem derül ki, hogy mire kapsz foglalási pontot, hogy sikerül befoglalni egy pontot, hogy az AA miért lő engem állandóan, az ellenfeleket viszont nem, illetve hogy az új modoknak hála olyan szinten kiegyensúlyozatlanná vált a játék, amilyet a Wargaying eddig még nem tudott produkálni. Erről eszembe jut, mikor még a rework előtt mentem egy I-15 vs I-15 meccset, az én gépembe 2 skilles pilóta ült, moddolva volt és pár ezer csatányi tapasztalatom is volt már, a 10 csatás ellenfelem meg "simán" lefordult. WTF? Most ilyen nincsen, mert a maxos legendary equipmentek olyan brutál táposak, hogy kb semmi esélyed ellenük.
  • Plata
    #2361
    Én játszottam vele teszten meg mikor kijött akkor is,a bombázókat szerettem,de a teszthez képest teljesen fos lett a játék,a bombázók szarok lettek és semmi értelmük nem volt,vagy nem voltak jók semmire,még egy prémem is volt pedig,valami Il.
  • Darun
    #2360
    Felraktam megint a repcsit, de nem sok értelme volt. A játék tényleg pont olyan ratyadék, mint 1 éve volt. Azon kivül hogy a bombázókat felhúzták T10-ig, semmit nem változott az egész. Most az event miatt gondolom tolják páran, mert 15k PP-ért minden osztályra adnak 100 aranyat.
  • tutyimutyi2
    #2359
    Ha mást nem is az amcsi bombázó ágat kiegészíthették folna egy teljes ággá ahogy azt a másik kettővel tették.
  • Darun
    #2358
    Azzal dolgozni is kellene. A sok új bombázó gondolom teljesen lefárasztotta őket. Az eventek meg gondolom a régi séma szerint mennek majd, szóval azzal aligha kellett sokat foglalkozniuk.
  • tutyimutyi2
    #2357
    Kész csoda közel 1 év után érkezik új Update a játékhoz...
    Ami hoz 3 új típusú equipment-et, egy szülinapi eventet és egy 4 szakaszos eventet(bár ennyi idő után igazán hozhattak volna be új ágat vagy valamit).
  • tutyimutyi2
    #2356
    Áhh megint sikerült mennem 1 menetet a mumusommal amitöl általában 1-2 hónapra a játéktól is elmegy a kedvem. Tier7-es brit multirole ami oly szintén hulladék hogy egy szaros attack aircrafttal nem bírtam elbánni mert gyorsabb volt, messzebbre lőtt a faroklövésze mint az én szarjaim és még elmenekülni sem tudtam mert akkor meg rámfordult és ledarált... ezekután sejthető hogy a másik 3 osztály ellen mennyi esélyem lehet.
  • Tono34
    #2355
    Régen "repültem" már, ugyanezen néven megtalálsz.
  • eztalanmegnincs
    #2354
    ott is van gépem
  • tutyimutyi2
    #2353
    Van itt olyan aki tier4-6 magasságában játszik?
  • eztalanmegnincs
    #2352
    hali. csapattársat keresnék.
    mrtboy néven megtaláltok
  • Tono34
    #2351
    Csak az arany.
  • haflac
    #2350
    A repcsisnek közös az arany, kredit készlete a tankossal?
  • DrSoong
    #2349
    Kb. 1-1,5 év után visszanéztem mert láttam a játék még létezik. Meglepő pozitív változást láttam és a stat reset is meglepett. Egyből 60% WR-em lett, de a játék sajnos megtartotta a szar alapokat. A csaták nagy többsége +1 tier ami nagyon gáz a sebességkülömbség miatt. Utol sem tudom érni egy tierrel alacsonyabb géppel az egy tierrel magasabbat... Jegelés jön megint 1 évre.
  • Tono34
    #2348
    Valaki játszik még innen vele?
  • Darun
    #2347
    Nekem is tovább romlott a nyerési arányom. A bombázós küldit még nagy nehezen sikerült megcsinálni, akkor kifogtam egy jobb szériát, de amikor a bombázó lelövős küldit kezdtem el és berakott a támadókhoz, inkább hagytam is a fenébe az egészet. Ez a 3. forduló am is szánalmas volt.
  • Tono34
    #2346
    Szerdán nyertem utoljára... kb 15 meccs mind vereség ...
  • ToxiMaxi
    #2345
    Én nem hiszem, szerintem innentől kezdve nem lesz magyar nyelv. Sokkal nehezebb újra beindítani egy fordítást, mint szinten tartani. Ez egy gazdasági kérdés, minden téren visszavettek, (kevesebb reklám).
  • Darun
    #2344
    Mondjuk én eddig is angolul játszottam mert elég jellemzőek ezekben a játékokban a félreforditások. Aztán találd ki, hogy mi is a feladat. Pláne úgy, hogy sokszor a Wargaying még arra sem veszi a fáradtságot, hogy angolul normálisan kiirják (nagyon sok esetben lemarad az only win, pedig qrvára nem mindegy, hogy bármilyen csatával, vagy csak győztessel)
    Próbálkoztam ezzel a mostani eventtel... hát borzalom. :( Egyre rosszabb tapasztalataim vannak ezzel a játékkal kapcsolatban (is).
    Az új kedvencem egyébként az a bug volt, ahol úgy indultam a bombázóval a csatába, hogy konkrétan az ellenfél spawnpontjára rakott be. Sejthetitek, milyen hosszú életű voltam.
  • Tono34
    #2343
    Így van, ha leszünk elegen akkor újra lesz.
  • ToxiMaxi
    #2342
    Biztos észrevettétek már, de megszűnt a magyar nyelvű kliens, illetve úgy látom több egyéb nyelv támogatása is, csak a nagyobbak maradtak.
  • Darun
    #2341
    Az ember azt gondolná, hogy amikor peccsel, akkor fenn hagy valamennyi hulladékot a régi "fejlesztések" közül. De akkor ez most hogy? Van amit a peccs nem tölt le, a telepités meg igen? Vagy hogy?
  • Yag
    #2340
    Az tényleg poén csak nehéz nevetni rajta :P
  • Darun
    #2339
    A tankban és a repcsiben sztem ez messze alulmúlja a Thundert. A hajó kicsit más, hiszen ott még csak mostanában kezdtek bekerülni a cirkálók, plusz arra azért a WG is jobban gyúr. Egyébként pont tegnap raktam én is újra a játékot. A poén, hogy töröltem és utána nem tudtam újra telepiteni, mert azt irta nincs elég hely. Aha.
  • Yag
    #2338
    Az faxa. A három gém akkor 150GB ? Mert a Warplanes-hez kb. 46GB tárhelyet kérdezett ... Elég terebélyes kis játszótér lett ez a három így egyben. WT megoldotta 27GB a hármat. Akkor az annyival xarabb is ?
  • Tono34
    #2337
    Mindet külön.