• wollnerd #38400
    Értem... köszi a választ. Hát én elkezdtem fejleszteni azt az ágat ahol azok a MiG-ek találhatóak. Habár én nem vagyok jó célzó... (ahogy sajnos az fps játékokban sem igazán, mostanában)
    Nem akarok nagyon off-olni de:
    tegnap olvastam olyat (a reddit-en is) hogy a minél alacsonyabb DPI (azért gondolom nem a túl alacsony) a legjobb (de ugyanakkor a sebesség nagyobbra emelése) az ilyen játékokban. Nos, nekem Razer Naga (kb. 2 éve) egerem van és eddig 6400 DPI-re volt beállítva... Már viszább állítottam 1500 és 2500 közöttre.
    Mit gondoltok a DPI és a War Thunder (és más fps játékok) összefüggéséről?
    Amúgy azért kezd a téma kicsit aggasztani, mert a Naga előtt egy évekig bevált Microsoft SideWinder X3 egerem volt, aminek az idején megismertem az első fps játékot a Couter Strike Source-t, ahol a végén nagyon profi lettem a célzásokban és a reflexekben. a COD MW3-ban is jó célzó voltam. de amióta megvettem a Razer Naga-t úgy érzem hogy rosszabb célzó lettem és vszeg úgy rémlik h meg is változott az egérfogási szokásom... (úgy fogom az egeret hogy az a tenyerem a bal szélsője az asztalon van...)