• wollnerd #38395
    Tényleg olyan jó és veszélyes lenne a Tu-4?? Hát mert szerintem nem az!!! Végre elértem a Tu-4et, a maradék research pontot felgyorsítottam 451 arannyal... és ace legénységet is vettem hozzá... (plusz 15 prém accot, de ez mellékles) Bárcsak ne tettem volna... Pedig TELJESEN ki van fejlesztve a lövész fülön az összes csík! (képzett: pont 5 db) 69 szintes az a legyénségem ahova tettem a Tu-4et!
    Hogy miért gondolom ezt? AB-ban felrepülök gyorsan és magasan ahogy csak tudok. De akárhogy is, ezek JET-ek, különösen az orosz MiG-ek a 37(!) mm-es löszerükkel leszednek... (Az automata lövészeknek pedig idejük se volt hogy kellően leszedjék azt, a 23 mm-esekkel.) Legutóbb, ami nagyon felidegesített: Repülök, úgy láttam hogy tiszta a terep. Majd 10-20 mp múlva egy japán jet 1 másodperc alatt szétp*csázott villámgyorsan repülve...!!! észre se tudtam venni...
    Bárhogy is próbáltam változtatni a repülésen a bázisok felé egyszerűen előbb utóbb leszedtek.... Mit csinálok rosszul?
    Szerintem a Tu-4 BR-je nagyon el van rontva. 7.3 Azt hittem hogy max. a magasabb IV-es rang-os repcsik között leszek, de neeem... hanem V-ös csatákba, ahol már eleve is kevesebb playereket enged be a szerver. (Miért?)
    Sztem ennek a bombázónak a lövészei valójában nem is olyan erős, mint ahogy SigS kolléga mondja a #38332-ben, vagy vmit rosszul csinálok....