• wollnerd #38280
    Bázisbombázással egy (több) jó tipp? (árkád csaták)
    Pl. a B-17-es bombázóval hogyan lehet jól, biztosságosan bombázni a bázisokat?
    Egyenesen a bázis felé emelkedni a jobb, vagy kerülve?? Gyakran marhára idegesít az hogy bárhogy is próbálok a magasban lenni 6000-7000 méter magasban sincs mindig biztonságban az ember... van hogy ekkora magasságban is elérnek a vadászok és a 20mm-es löszerükkel (is) ledarálnak... -.-
    Ez az egész tényleg inkább a kész szerencsére épül?! Van hogy egyenesen haladok (Pl. B-20J-vel) a bázis felé és kb. 5900 m magasságban kioldom a bombákat és az ~egy perces újratöltés közben tovább emelkedek és békésen tovább bombázok és még akár 7000 méternél semmi sem zavar meg engem és lesz akár 7-8 tonnás bombázási eredményem.
    DE VISZONT VAN hogy elindulok akár először kerülve emelkedni a saját oldalamon és amikor elégnek vélem a magasságon és egyenesen tovább emelkednék és hát bazd+ a félúton PUFF! lelőnek azok a k******tt vadászok... Ok, előveszem a 2. bombázómat egyenesen indulok, de annak is PUFF... -.-
    Tudom hogy a B-17 egy papírrepcsi, olyan törékeny, de szeretnék eljutni a sugárhajtású bombázókhoz is...

    Van valakinek tippje, trükkje, tanácsa ezzel kapcsán? Előre is köszi a válaszokat!
    Amúgy hallottam hogy a japán bombázóknak van 20 mm-es ágyú lövészeik is... de olyan lassan lehet fejlődni a játékban... én sztem ez a legunfair-ebb pontja a játéknak, a fejlődés sebessége... ráncos lesz a bőröm és Dumbledore szakállam kinő (), mire minden nemzetnél elérném a max szintet a legénységeknek is.... Amúgy is a japán bombázók sincsenek előnyben, őket is leszedegetik... Nincs legyőzhetetlen bombázó, azt értem én... de már nem is tudom melyik a legjobb....