• PLaci #38272
    Rákerestem (Google), az első találat az app, a második a róla folyó diskurzus a steam fórumon.

    "Our application Eagles for Free is the official partner of Gaijin Entertainment and we use War Thunder name, logo and art by their full permission."

    Ezek szerint hivatalos GAYjin partner, nem átverés. A játékhoz használt mél címedet kell használnod az app -hoz, és amint elérsz 39 és/vagy 40 GE -t az app -ban, akkor jóváírják a GAYjin -nél, de a tranzakció nem azonnali, egyeseknek eltelt pár órába is míg jóvá lett írva.

    Amellett, hogy semmi nincs ingyen!
    Az ilyen "ingyen" cuccoknál vagy reklámokat kell nézegetned, vagy más az app készítőinek bevételt hozó cselekedetet kell megtenni.

    "watch videos and install free mobile applications that our app will show you"

    Magyarán úgynevezett ajánlatokat kell megcsinálni:
    - jó esetben meg kell nézned egy videót (fizetett nézettség generálás)
    vagy
    - fel kell telepítened egy "ingyenes" másik applikációt

    Na ez az utóbbi, ami nekem nagyon nem tetszik. :D
    "Ingyen" beengedni a készülékedre mindenféle szart nem mindig jó ötlet. Pl. simán lehet, hogy valamelyik adatokat gyűjt, vagy csak elküldi egy kínai szerverre az összes fényképet, amit a készüléken tárolsz... Lehetnek mondjuk közte freemium játékok is, de mint mondtam, semmi sincs "ingyen". ;)

    Ezek mellett még megtörténhet az is, hogy: "offers not available in your country"
    Azaz, hogy: Az országodban nincs elérhető ajánlat.