• wollnerd #38268
    Sziasztok!

    Ez micsoda pontosan? (amire a kurzor rámutat a képen) Ezt nem lehet elkölteni, mert csak növekszik? Azt is kérdezném nagyon hogy MIVÉ lehet átváltani? A fejlesztési pontokra, a járművek fejlesztéséhez? De hát ez az arany költségébe kerül és nem a sárga (mert van kék is, és sárga is, kettő közötti különbséget nem tudom pontosan...) villanykörtés egység költségébe??!
    Nem vagyok túl jó harcpilóta... (én inkább bombázni szoktam pl bázisokat) én szinte alig tudom megsemmisíteni az ellenséges repülőket, épp ezért preferálom a lövészekkel rendelkező (amcsi) repülőket, pl. képen látható B25-J-1 ami 5 lövésszel rendelkezik, próbálom is maximalizálni a képzésüket, de a legénységi pontok gyűjtése olyan k**va lassú... -.- és ők akár egy pillanat is megsemmisítenek.. mert lelövik a pilótám (hogyan???) Mit csinálok rosszul?! :( Tudom, van célzássegítő karika is, de akkor is nehéz nekem. az egeret nehezen sikerül a karikába célozni és máris mellé, mert a repcsik állandó mozgásban vannak, pedig jó lenne hogy könnyebben menjen hiszen a légi megsemmisítésért jár a legtöbb XP.... :( Tippek, trükkök?
    Előre is köszi a válaszokat SG-s pilóták! :D
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.01.21. 15:41:42