• Balumann
    #216
    Tehát sosem elmélkedsz azon, hogy ezek valódi jövőbe látások, vagy pedig racionális alapon történt megérzések, esetleg már megtörtént események, amik akkor nem tudatosultak benned, illetve önszuggesszió a különböző érzésekre? Én agykontrollal és egy picit pszichológiával is foglalkoztam (ültem bennt ELTE -n néhány előadáson), és korábban én is hittem jópár dologban, már tudom hogy miért, így ilyen sztorik nem igazán fognak meghatni, ezek nem bizonyítják a jövőbe látás tényét. Fel tudod használni bármire a jövőbe látást (pl. hogy tudj előre valamit amit szeretnél, pl .szerencsejátékon nyerni, ilyesmi), minden amit így érzel, valóra válik, látsz rendszert abban hogy miket jósolsz meg? És mi az, hogy nem szokványos, nem ment még feléd úgy a kutya és igazából nem is nagyon volt rá esély, hogy úgy menjen...?
    Ha olyan gyakori a jövőbelátásod, miért nem jegyzed fel, aztán ha megtörténnek, meg is van a bizonyíték (ami alapján már eldönthető, hogy van-e értelme vizsgálni tudományos módszerekkel), csak van valakid aki függetlenül le tudja ellenőrizni. Miért fulladt kudarcba az összes ilyen próbálkozás, a tudósoknak jobban tetszik az a magyarázat szerinted, hogy nincs jövőbelátás? A nagy f***t.