• Anaid
    #210
    Na, akkor hasonló stílusú, egyszerű válasz.
    Vagy elhiszed, vagy sem....ja, te nem hiszel ilyesmikben....mivel nekem egy "hihetetlen esemény" után többször is sikerült akaratlagosan a saját jövőmet pontosan érzékelnem nem fogom elhinni még egy neves tudósnak sem, hogy ilyen nem létezik. Te sem hinnéd el nekem, hogy a só édes, ha már kóstoltad. Számomra abszurd a feltételezés, hogy nem lehet jövőt érzékelni. Ha végre valaki ezen a fórumon fel tudja majd fogni, hogy konkrétan velem szemben nonszensz elvárás, hogy rábólintsak, hogy lehetetlen a jövőt érzékelni, mert más tapasztalataim vannak, akkor majd örülni fogok, mert nem koptattam hiába a billentyűket. Nem várhatja el senki egy embertől, hogy megtagadja az élete egy részét, csak azért, mert mások ezt nem hiszik el, a tudomány meg nem tudta bizonyítani. Próbáld meg úgy végiggondolni a dolgot, milyen lehet erről beszélni számomra, vagy vitázni, ha azt feltételezed, hogy igazat állítok. Kicsit értelmetlen az én nézőpontomból. Legalább annyira az, mint neked lenne arról vitázni, hogy sós ízű e a só, vagy egyáltalán van-e olyan, hogy sós íz. Megtapasztaltad, "tudod". Ennyi. Képzeld, van olyan ember, aki nem érzi az ízeket, neki nem egyértelmű....ugye érted a párhuzamokat?

    Álltalánosan írtam véleményt, csak az elvárások miatt jutott eszembe, nem konkrétan a Bibliáról szólt.