banner
  • NiGhTM4R3
    #4485
    Tier 4 cuccaim vannak, 28. szinten fejeztem be az utolsó dlc-t ott már kevés volt a kraftolt felszerelés is

    Amúgy tartalmas játék volt, viszonylag jól szórakoztam vele. Óriási előrelépés a 2. részhez képest, de így se ér közelébe az első résznek. A legnagyobb gond az unalmas társak és párbeszédek voltak, ez azért furcsa mert régen még a Bioware volt ezeknek a mestere, most meg már azzal bajban voltam, hogy 3 társat rakjak magam mellé akik nem idegesítenek.
    Románcnak Cassandrát választottam, hát ritka pocsék érdektelen és teljesen ellentmondásos volt... a visszahozott karakterek kihagyott ziccerek voltak, Morrigant pl. nagyon szerettem az undok, vicces beszólásai miatt, kb. semmi se maradt abból. Meg úgy az egész játékból hiányzott a humor, azért az előző részekben voltak jól megírt karakterek akiken szakadtam
    Az jó ötlet volt, hogy minden társnak saját képességfája van, meg a sárkányok is elég jól voltak ábrázolva. Corypheus egy vicc volt csakúgy mint Solas aki annak ellenére, hogy milyen fontos szerepet játszott pocsékul volt megírva...

    Összességében jó úton jár a sorozat, ha a 4. részben kapunk érdekes karaktereket kicsit jobb sztorival akkor újra klasszikus születhet, így bő 10 évvel az Origins után...