• Magnum PI
    #312
    Magában Istenben nem hiszek. Az szerintem csak az inteligenciánk egy menekülő utvonala a megmagyaràzhatatlan és félelem elől. Nem hiszem hogy van egy felsőbrendűlény aki bírálja tetteimet és céllal termetett. Viszont ùgy érzem, hogy a fizikàval nem tudom megmagyaràzni magam, akkor sem ha elég okos lennék hozzá. Nem is agyalok inkább rajta mert csak becsavarodok.

    Viszont ven egy jò elméletem arròl, hogy mi történik a halál után. Pont az ami elalvás után. Semmi

    Eszembe jutott egy elgondolkodtato dolog a tudattal kapcsolatban. (nem irok tobb ekzetet mert baromi nehez a mobilomrol). Vegyuk azt hogy epitek egy gepet emi tokeletsen lemasol engem. Az uj egyed pont ugy fog viselkedni mint en es ugyanazok az emleki lesznek. Ekkor letrejon egy uj egyed akinek valszeg sajat tudata lesz.Azt mindneki latja mert 2 en leszunk egyzserre. Viszont vegyuk azt hogy en elobb meghalok. Majd ezutan valaki egy ev mulva kepes arra hogy a testemet ujra mukodesbe hozza. Az akkor vajon ki lesz. Ujra en, vagy egy uj tudat aki pont azokkal az emlekekkel rendelkezik es olyan mint en. Ez uj tudat azt fogja mondani es hinni is hogy az en vagyok, de a mostani enem valoszinuleg halott.