• MacropusRufus
    #103
    "Szóval nem kell fűteni a műszereket, nem fújja el a szél, stb...? A B-2 meg nem felderítő repülőgép."
    Tudom, hogy nem az.
    Fűteni kell. És? Hol a gond? azt írtam, hogy ahhoz nem kell energia, hogy fentmaradjon.Fűteni kell és? Attól még energia mentesen lebeg.

    "Itt végképp buka. Fűteni ki fog? Hát vízet melegen tartni? Az emberi szükségletek miatt végképp nem 0 enrgia."
    bukta öcsém ott van, hogy nem tudsz olvasni: azt írtam, hogy ahhoz nem kell energia, hogy ott maradjon.
    Többszőr nem írom le. Amiket te írtál azokat válaszold meg te, én nem írtam semmi olyat amit számon kérsz rajtam

    De tudod mit: simán megoldható ez is. Napelemek a tetején. Vagy a motorok álltal termelt hő felhasználása. De ahhoz, hogy maradjon (pl. 30km magasan) nem kell energia.
    "Hogyan lehet ilyen dolgokat elfelejteni és leírni olyan nettó hülyeséget, hogy 0 energia...?"
    mert én nem ezt írtam, viszont a szőrnyű az, hogy vitába szálsz bárkivel csak nem volasod el azt amit írt, holott beidézted azt amit írtam és arra válaszoltál elvileg.
    Egyékbént a repűlát is kell fűteni, csak neki ahhoz is energie kell, hogy fentmaradjon: már nagyságrendekkel több energiáról van szó.

    B2: kb. pont úgy ahhogy te felépítetted a párhuzamott a bombázok és a léghajók közt.

    "Már a 4-5 km magasan repülő gép is teljesen zajtalan, hát még a +10 km feletti, hacsak nem hangsebesség feletti. +30km táján talán már azt sem hallani..."
    Melyik repülő megy 30km magasan? Talán 1-2... megfigyelő hely meg egyáltalán nincs ilyen magasan.
    Ha te mondod, akkor biztos az én fülem a rossz amikor hallom a gépet ami NEM 4km magasan megy, hanem cska egy apró csík formájában látható. Igaz baromi halkan,de halható meg már rég elment a gép mire a hang a földre ér, továbbá műszerekkel is kimutatható. Míg a léghajó lebegés közbe csöndben van. Nincs hangaj.
    Anyaga 100%-ban olyan anyagból lehet ami nem veri vissza a radar jelet ui. ellentétben a repülővel neki nem kell olyan nagy erőket kibírnia, gy.k. műanyagból is lehetne (most ebbe kössél bele :) )

    "Most akkor 0 energia vagy sem?"
    30km-en tartásához öcsém!
    Kár, hogy minden mondatba beleteszed de a kedvedért beidézem ide azt ímre hivatkozol:
    "Egy megfigyelő léghajó kár 25-30km magasságba is fel tud menni és 0 energia mellett ott tud maradni hónapogik."
    látsz te itt olyat amiről hadoválsz? nem írtam, hogy mozog. Nulla energia kell, hogy ott maradjon. Ne repekdjen meg ilyesmi.

    "A jelek szerint erre se szándék, se igény. A második An-225-öt sem fejezték be.."
    jelek szerint a DARPA-nál csupa iditóa van akik több száz millió dollárt költenek marhaságokra... Bezzeg mi okosok mi? :o
    (egész pontosan több mint 400millát...)