• wednes
    #221
    Láttam a felvételeket, de sehol nem látok robbanásra utaló jelet. Vannak közeli felvételek, csak robaj van, nincsenek egymást követő gyors durranások, amik az épületrobbantásnál vannak. Épületet bontani meg alulról szokták, hogy az épület magába roskadjon. Itt a WTC-nél a teteje esett rá, nyomta szét az épületet lefelé, ahogy az emeletek egymásra zuhantak.
    Nem is beszélve arról, hogy egy épület bekábelezését, hogy lehet megoldani úgy, hogy senki se tudjon róla.
    Nem tudom melyik felhőkarcolóról van szó. Fontos az is milyen a szerkezet és meddig éget. A WTC-nél úgy tudom tartó pántok voltak, hasonlóan mint a Budapest Sportcsarnok-nál (ill nem teljesen azért az más volt szerkezetileg) de az is ledőlt a tűzben, pedig nem egy utasszállító ment neki.

    Nem azt mondom, hogy nincsenek furcsaságok. Egyik ilyen furcsaság nekem, hogy az egyik elkövetőnek megtalálták az ép útlevelét a helyszínen szinte azonnal.

    Én is nézegettem felvételeket direkt a WTC és az épületrobbantásos felvételeket összehasonlítva. És elég sok mindenben eltérnek.