• nlght
    #12
    És mennyi az állatkínzós/pedofil/terroristaképző videók aránya a "legális" videókhoz képest? Szvsz statisztikailag jelentéktelen. Én nagyon sok időt töltök a net előtt, haveri körben egyfolytában küldözgetjük a linkeket egymásnak msn, skype, facebook, kivel hogyan. De egész életemben a legdurvább videók között volt (a 150 kg-s csaj sztriptízét ne számoljuk ide azért, broáhf) egy terroristás-lefejezős videó (hihetetlen gyomorforgató volt), állatkínzósból láttam kb. 5-öt (szintén undorító, bicskanyitogató), pedofilból szerencsére egyetlen egy linket sem kaptam és nem is hallottam még ilyen oldalról (mivel gondolom 0-24 keresik őket világszerte a hatóságok). Tehát én aki 1996 óta netezem, napi 10 órát számítógép előtt töltök és nagyon sok linket megnézek egyetlen nap, mondjuk életemben láttam kb. 10 alatt (de számoljuk 10-nek hátha kihagytam 1-2őt) nagyon durva, felháborító videót (persze gondolom azóta már egyik link sem él, ahogy vadásszák le őket a hatóságok). Akkor mennyit lát az életben az egyégsugarú user?

    Szóval el kéne gondolkodni azon, hogy nem-e a kiadók/titkosszolgálatok szeretnék bevezetni leginkább az internet ellenőrzését/cenzúrázását ráhúzva egy túldémonizált okra.