• SlickAdam
    #59
    - a Ferrer kommenthez: nyilvan az utolso mondat nem tetszik neked. oszinten szolva nekem se. de ilyen ember nem csak Apple rajongok kozott akad. gazdag es ontelt emberek mindig is voltak es lesznek. PC rajongo is van rengeteg, aki a hyper draga konfigjara elvez es emlegeti uton utfelen. ettol nem tekintek minden PC-s szemelyt ilyennek. ugyanigy a Ferrer miatt se lesz minden Apple hasznalo seggfej (persze tobb hozzaszolasat kene elolvasnom az ilyen jelzok elott). UGYANAKKOR reszben igaza is van. az ember hajlamos fikazni az olyan dolgokat, amiket nem engedhet meg maganak. akkor is ha nagyon jol tudja, hogy az a dolog valojaban jo. es ezt most nem felreerteni, a velemenyem nem lekezelo. ez csupan teny. en se engedhetek meg magamnak rozsadombi hazikot es luxusautokat, megse szarozom le ezeket.

    - a "cikk"-hez: leginkabb az iPhone es hasonlo dolgokrol szol, ami engem nem erint, hisz nincs ilyen telefonom. iPad-om van, eladtam erte a majamat is, orulok is neki, de ha eloveszem barhol is (egyetlen hely a nyelvi kurzus mostanaban), le se szarja senki, plusz fel se ismerik a second skin-tol. sose szerettem dicsekedni, nem is erdekel az ilyesmi. igazabol a hasonloan draga, epp aktualis, legujabb Android-os telefonnal rendelkezo orosz srac sokkal tobb figyelmet kap, amikor mutogatja a keszuleket es 10-szer csorren meg az oran (lenemitani persze nem tudja...)... ha meg tenyleg olyan emberrel talalkozunk az utcan, aki az iPhone / Pad-jara veri magat, akkor ismet csak az elso bekezdest tudom megismetelni.

    Na de mostmar tenyleg eleg.