• z3d
    #81
    narumon: Egyrészt én nem vagyok anti-alma troll, ellentétben veled nem írkálok be minden apple-android cikkbe, védve egyik-másik platformot. Már csak azért sem tennék ilyet, mert az almás termékekben van, amit jobbnak tartok a riválisoknál, más dolgokat meg rosszabnak. Ahogy írtam is, vannak normális almás emberek, akik nem akarják azonnal letépni a másik fejét, ha lát egy almás beírást. Szóval a trollozásod most kicsit mellément szvsz.
    Másrészt a kettős mércézés kicsit érdekes annak tükrében hogy:
    - az iOS/szifon azért jobb mint az android(SGS)/WP7/akármi más, mert mennyivel többet adnak el belőle
    vs.
    - az winből ugyan többet adnak el, de ez nem jelent semmit, mert a világ legbénább oprendszere, a macOS az alacsony részesedése ellenére is jobb.

    Nem egy ilyen fordulatot láttam már akár egy cikkhez kapcsolódó fórumon belül is. És még jöhetnék a számtalan provokáló/leugató hozzászólással (most nem konkrétan rólad van szó, hanem az idiótább almásokról)
    Még egyszer. Szerintem nem szar az alma. Én nem az választottam, mert vannak dolgok amik nekem nem tetszenek. Ennyi, és nem több.