• BaltásRém
    #45
    Csak egy gondoltat ,nem is a témához, hanem hozzátok - kommentelőkhöz akik márpedig kiállnak az igazukért !!!!!!!!!!

    Sokan olyan biztosak vagytok a dolgaitokban, legyen a véleményetek akármi is, hogy képesek vagytok "becsukni az ajtót"

    magatok után miután megvan a kialakult véleményetek a világ dolgairól.

    Én csak azt tanácsolom nagy nagy tisztelettel, és legjobb indulattal, hogy:
    Nincs BIZTOS, és nincs LEHETETLEN. Minden a kettő között van valahol. Amíg fő kérdésekre nem tudjuk a választ (univer

    keletkezése, honnan ennyi anyag, mi célja, ilyenek), addig szerintem buta dolog bármit biztosra venni, vagy bármi lehetőséget

    kizárni ! Legyetek már nyitottak !

    A vita : egyik ezt mondja, másik azt. A kommentek kiotják egymást, győzzön hát az ésszerűbbnek tűnő, és az erősebb ! Nem ?Mi

    lenne ha a sok véleményt (legyen az bármekkora hülyéségnek tűnő is) összegyúrátok eggyé, és megnézni mi lesz belőle ?

    Káosz ? Zagyvaság ? Vagy pont így körvonalazódna valami ?
    ...csak egy ötlet volt

    Pl : jehováék szoktak jönni hozzám :) Miért ne ? Jó egy kicsit beszélgetni arról hogy ők hogy látják, hogy magyarázzák !

    Addig a pontig nyitott is voltam a dolgaikra, amígnem két hipotézis kereszttüzébe nem állítottak.
    Teremtés, vagy evolució ? Nem erősködtem, hanem mondtam hogy mindkettőben látok ésszerűséget, és szerintem nem zárja ki egyik

    a másikat. Erre csak erősködött, hogy márpedig kizárja, és igenis teremtés......
    NA !!!! Ekkor álltam le a témázással....Értitek mit akarok mondani ???

    Én az elefánt egyik oldalánál, te a másikoldalánál. Az elefánt kacsint. És akkor most vita, hogy nyitva volt a szeme, vagy

    csukva !!!!

    Legyetek már nyitottabbak ! :)