• hdo
    #74
    Nyilván új fül nyitása nem feltétel, y youtube-nak felel meg operában is.

    Eléggé lenyűgöző hogy extension halmazokkal teliszarva mikre nem képes a Firefox, sokkal többre mint egy Opera, aláírom, azonban a legtöbb dologra amit leírtál nekem elég az Opera alap install, harmadik fél nem is kell hozzá.

    Amúgy megjegyzem, hogy 3 böngésző van telepítve (Opera, Chrome, Firefox), és mindegyiket megvan hogy konkrétan mire használom, de míg az utóbbi kettőt csak egyvalamire az idegesítő dolgai miatt, addig az Operát általános célra, mert nem kell ötvenmillió bővítményt felraknom a - számomra - teljes értékű használatra.

    Márpedig a teljes értékű használatnál nálam - már csak a 60+ nyitott lap miatt is - eléggé komoly munkát is jelent néha, ami a szakfordítástól - és az eközben felmerülő, ütközést jelentő kulturális különbségek feloldására irányuló kutatómunkától - kezdve, a programozásig elég sok területre terjed.

    Szerintem meg is egyezhetünk abban, hogy erről vitatkozni fölösleges is, mert valóban az ember úgy használja a böngészőjét ahogy megszokta, és biztos vagyok benne hogy tapasztalt Firefox userként mindenre tudsz mondani nekem egy alternatívát ami által teljesen ugyanolyan módon lehetne kezelni a Firefoxot is, de kérdem én, minek Operásítani a Firefoxot toldozással-foltozással, akkor inkább használom az Operát.