• sandor8206
    #26
    hát sztem se volt túl bonyolult a sztori, nekem inkább azzal van bajom, hogy egy kalap szar a film :-)
    volt pár akciójelenet elképzelés ennek a Snyder gyereknek, aztán kerekített valami alibi sztorit köré
    a nagy tudorok közül azért elmagyarázhatná végre valaki, mert eddig senki nem tette, ha rákérdeztem, hogy az hogy jön össze, hogy el kell lopni a kést a szakácstól=hatástalanítani egy bombát egy száguldó vonaton??? ennyi erővel ide is képzelhette volna az első szamurájos csatát. Tök mindegy volt, hogy melyik akció rész hol szerepelt, össze-vissza pakolhatta volna őket Snyder. Akkor ez egy koherens film?
    Arra meg már ki se térnék, hogy hogy a francba fantáziálta be a 30-as években a kiscsaj helikoptert, meg a mai modern automata fegyvereket és shotgunt
    Teljesen átgondolatlan csak az akciórészekért megcsinált fércmű lett ez a film sztem
    Persze kinek a pap, kinek a papné...de én egy filmnél egy minimális összetettséget, koherenséget elvárok, a film részei kerek egészet alkossanak