• Gladkathie
    #29
    Az E3 óta spóroltam rá. És nem bántam meg. A 2 óra egy baromság, nekem gond nélkül kibír 4-5 órát Rayman 3D-vel, fotózással, beépített vackokkal, pedig a 3D mindig be van kapcsolva, igaz nem teljesen felnyomva, kicsit levettem belőle, nekem úgy jobban érzékelhető. Skype, ilyesmi simán megoldható rá, Pokémon Black and Whiteban (ami ráadásul még csak nem is 3DS cím) már volt beépített funkció videóhívásra. DS Liteon annak idején órákat msn-eztem R4 kártyával. Biztos lesznek lelkes programozópalánták, akik erre is írnak ilyesmiket, ráadásul hála az SD karinak, talán R4 sem fog kelleni. Én speciel egy google mapsnak örülnék nagyon. A súlya az előző konzolokhoz képest nehezebb, amúgy ha a párom nem említi, fel sem tűnik. Szerintem nagyon szép és okos kis masina. A beépített ratyi AR játékokkal betegre röhögtük magunkat a haverokkal. :-D Ha jön ki rá AR játék, tuti megveszem. A régiókód miatt viszont tényleg megnyalhatják a szebbik felem. :-( Ja és megemlíteném még az új kart: nagyon klasszul működik, kifejezetten kellemes a használata.