Egyetemi hallgatók is vezethetnek gyakorlatot?
  • scarbatia
    #76
    Sajnos az a baj, hogy értem, és tapasztaltam is.
    ad 1.
    "És ha te még mindig nem jöttél rá, hogy mi az értelme ezeknek a tárgyaknak, akkor gondolkozz el egy kicsit rajta. Vagy ha nem buksz majd meg halomra belőlük, akkor rájössz..."
    - Nem buktam belőlük halomra, hanem átmentem belőlük az egyetemet pedig elég jó átlaggal zártam le közel 3 éve. És nem, nem jöttem rá mi volt az értelme pl egy IRF-nek vagy miért kellett analízisből vagy pl.: statiszikába úgy elmélyedni mikor az évfolyamnak pl.: olyan egyszerű dolgokról se volt fogalma mint coding standard-ak vagy verziókezelés. Csak mert munkába állásnál első nap szembesülsz vele, és lehet ha ott cseszel el valamit az lesz az utolsó is.
    ad2.
    - Több munkahelyen dolgoztam és dolgozom jelenleg is és a legváltozatosabb végzettségű kollégákkal kellett együtt dolgoznom. Én ezt tapasztaltam, amit leírtam.

    Tehát nem igaz, nem buktam meg, így írok.
    Értem az érvelésed de nem osztom a véleményed
    Nap mint nap kell egyetemet végzett "nagyon okos" emberektől utasításokat kapnom, akik könyékből 2 poén között próbálják az aktuális trendeket kitalálni általában sikertelenül.

    Ettől eltekintve tiszteletben tartom a véleményed,amennyiben te is az enyémet :)