Egyetemi hallgatók is vezethetnek gyakorlatot?
  • scarbatia
    #137
    Nem nézem le, mert az azt jelentené magamat is lenézem meg másokat is pedig semmi ilyen szándékom nincs. Én egy nagyon is behatárolható kör oktatási színvonalára kívántam utalni, kérek ezért mindenkit személyeskedésnek ill. személyes támadásnak ne vegye mert semmi ilyen célom nincs. Én mindenkit kedvelek meg tisztelek itt, de attol még az oktatással igenis van bajom.

    Igen személyes taapsztalat, egyike voltam azoknak akik időnként mások feladatát is megcsinálták. Igaz én haverságból (nah jó a csaj csinos volt meg minden ) csináltam és nem túl gyakran, viszont a saját munkámat mindig én csináltam minimális segítséggel.
    A lány ma egyetemen oktat meg kutat valamit... ettől eltekintve kedves meg aranyos.
    Miért is írom le, mert nem személyeskedni akarok csupán egy szerintem meglévő problémáról írok. Amúgy rengeteg kimutatás és tanulmány készült már a témában miszerint a leadott anyag a valós igényektől messze van mint Makó Jeruzsálemtől, meg felhígult a felsőoktatás. Túl sok diplomás stb..