11b8e1v.jpg

Akusztikai szórakoztató elektronika
  • Zephyr Retiring
    #1643
    Tudod volt egy elméletem a fórumozásról..

    Ha kicsit szétnézel (akár itt az sg-n is), hogy kik, miről és milyen értelmi szinten szoktak fórumozni, rájössz, hogy (tisztelet a kevés kivételnek) a legtöbben nem épp az ész bajnokai. Ezt nem sértésnek szánom, de akad pár "eszement", akik szinte mindig, mindent jobban tudnak mint te, okosabbnak is hiszik magukat nálad (ha nem azok akkor is) és szinte eltántoríthatatlanok a saját igazuktól. Ezzel a típussal a legnehezebb értelmesen bármiről is kommunikálni. A gond csupán annyi, hogy én meg szeretek eszmét cserélni :)

    Illetve csak szeretnék, de ez legtöbbször nem megoldható.
    Ezért is született meg az az elmélet, hogy "vissza süllyesztem magam" egy alacsonyabb értelmi szintre (aminek számtalanszor magad is tanúja lehettél már) s így talán majd létrejön valamiféle szolídabb kommunikáció...

    De tévedtem. Én lehetek bármikor picit értetlenebb, de attól még mások nem válnak okosabbá sajnos.
    Vagy az is lehet, hogy csak nem vágynak túl hosszú trécsikékre.
    Ez esetben meg teljesen mindegy, hogy önmagam adom, vagy tovább tettetem a hülyét...

    Másrészről viszont, szeretem ha azt feltétekezik rólam, hogy csak okoskodok, s dumálok a nagy semmiről :) Mert arra legalább érkezik némi reakcióféle.

    Remélem, hogy hamarosan újra nem értjük majd egymást, illetve csak te engem, mert én tudom mi a dörgés.
    Van Celestionom. Így nem nehéz :D