11b8e1v.jpg

Akusztikai szórakoztató elektronika
  • Zephyr Retiring
    #1528
    Szerintem az "érzelmi" részt nem a kazetta világra értette, hanem a világra általánosságban..
    Majd részletezi ha akarja

    Én meg ma wi-fi routert szereltem fel a lakás egy központ helyére, mert megelégeltem, hogy még a budin ülve sem tudom olvasgatni az SG-t
    Á, cseppet sem vagyok még függő..

    A nagy munka közepette beugrott egy frankó kompromisszum ezen uccsó IQ projekt kapcsán. A kerek fekete rácsok gyorsan átvándoroltak a kis-főnököm Sharp mellé adott fekete dobozaira. Tényleg nem valami mutatós volt a régi IQ dobozokon, hiába is győzködtem magamat, hogy de

    Közben az is kiderült, hogy kifingottak a csipogók, tehát holnap azokat is be kell szereznem még. Úgyhogy még nem zárom az IQ projektet
    A wi-fi szerelgetés közben is merült fel némi tápkábel gubanc, amit szintén orvosolnom kell még + lejárt a 3 hetes megérdemelt téli szabim is ma, tehát holnaptól megint gályáznom kell..így a maradék szabadidőmben kell a hi-fi projektjeimet folytatnom..

    Tehát (hogy is mondja mindig Schwartzenburger): majd a héten még "v.i.s.s.z.a.t.é.r.e.k.!!"
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.01.07. 16:58:39