11b8e1v.jpg

Akusztikai szórakoztató elektronika
  • Zephyr Retiring
    #1442
    Ezt kikérem magamnak :)

    Én kérem mindig és minden esetben világosan és érthetően preferálom mondandóim.
    Süketelésnek csak az tartja amit és ahogy előadok művészileg (ezért is lettem előadóművész és elismert két csillagos konstruktőr) aki nem tudja követni páratlan eszmefuttatásomat...öö..de mi is volt a kérdés?
    Ja meg van: MDR.

    Multi Dinamic Range, azaz teljes dinamikus tartomány :)

    Kérdezz bátran, ha valami nem tiszta a hangzás világában..

    Utopia: tudom én, hogy a típusszámra voltál kíváncsi, de számodra az most ebben az esetben tökmindegy. Hiszen úgyis én hallhatom vele a zenéket, nem pedig te. Neked legyen elég a tudat, hogy én teljesen elégeddett vagyok a fejhallgatómmal, te meg keresd szépen tovább azt a típust, ami számodra megfelelő.

    Ami pedig a telefonok jack hangkimenetét illeti, arra meg tekints úgy, mint a PC-k integrált hangkimenetére. Semmivel sem jobbak vagy rosszabbak minőségre mint azok.
    Persze ez így ebben a formában nem teljesen kerek, hiszen léteznek jobb hangminőség leadására is képes hangkarik mint az integráltak..

    De ez már egy másik történet, nekem meg nem ártana 50? vagy 500?szótagon belül maradnom a válaszaimmal.. ;)