11b8e1v.jpg

Akusztikai szórakoztató elektronika
  • Zephyr Retiring
    #1328
    Ezt ugyan nem nekem címezted, de a kérdezetted még duzzog egy kicsit, így elmondhatom én is amit gondolok :)

    Manowart, Maident, és a Helloweent is kedvelem. Bár néha elszabadul bennem valami és olyankor belefér egy kis keményebb, ütősebb metal is, mint mondjuk a Megadeth, az Obituary vagy a Venom. De a magyarokat is meghallgatom, ha ahhoz van kedvem. Ha ismernél, ezen már meg sem lepődnél, tekintettel igen széles zenei ízlésemre :)

    Taga csövek élettartamáról majd a feles...izé...majd válaszol aki ebben jártasabb, mint én :)
    De feltételezem, hogy általános használat melett is több év, vagy akár egy évtized is lehet. Sőt, ha ritkábban van használatban, akár még sokkal több is lehet..

    Jelenleg nekem nincs csöves erősítőm, de ez nem jelenti azt, hogy nem is lesz majd megint, de én egyelőre nem érzem szükségességét..
    Viszont, bármikor meggyőzhető vagyok az ellenkezőjéről, tehát ha döntésre jutsz valamelyik típus mellett, én szívesen elolvasnám a majdani tapasztalataidat ;)