11b8e1v.jpg

Akusztikai szórakoztató elektronika
  • amaximus
    #1255
    én sem a kort akartam előtérbe állítani, és egyetértek, hogy az összkép és együttműködés más elemekkel a fontos, de minél többet hallgatsz meg, az összkép igényed is annál jobban fog kifinomulni és-vagy feljebb tolódni a képzeletbeli skálán. nagyon sok, elsőre jónak hallatszó rendszert hallgattam, de ahogy változtattam a zenei stílusokat a bemeneten, nagyon gyorsan elő tudnak jönni a betegségei is, én azt szeretem,amikor nem a zenéhez vagy pár zenéhez, 1-2 stílushoz kell hifit illeszteni, mert azon jól szól épp, hanem olyan a hifi,ami bármilyen zenén minden szempontból megállja a helyét. ez a trió -sok-sok szempont alapján nézve- biztos, hogy nem ilyen, de az is biztos, hogy lágy,meleg,kellemes hangú,de bármennyire is analógos, rettentő lassú és a dinamikája is legfeljebb egy kispolszki az én hifi értékrendemben. azt is elismerem,van az a célcsoport,akiknek ennyi is elég és nem kell több a boldogságukhoz. hisz ahány féle ember,annyiféle hifi a jó

    például épp a napokban teszteltem ezt,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kívül-belül gyönyörű, nagyon megy, 3.0 dízel 300 paci stb. nagyon minden, de prémium felszereltségben az ára fordítottan arányos a külső és legfőképp a belső méreteivel, tehát valahogy mégsincs meg az az összhang,amit olyan valaki várhatna el,aki mondjuk egy laza 37 millát akar kicsengetni valamilyen komolynak látszó guruló objektumért

    Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.11.03. 17:11:55