• dronkZero
    #151
    Hát ez elég szar volt terelésnek, inkább beszélhetnél arról, hogy miért is hazudozol össze-vissza?

    Időnként kicsit azért sajnállak, hogy az ötvenes éveidre (már persze ha nem hazudsz az adatlapon is, amit kétlek) nincs annyi eredményed az életedben, amire büszke lehetnél, és ezért kitalálsz magadnak mindenféle faszságot, amivel "dicsekedhetsz"... Szánalmas vagy, nagyon. Azért ne add fel, vénember, hátha a hátralévő pár évedben még elérsz valamit eredményt, vagy, ha az nem megy, esetleg kitalálsz valami hihetőt. Bár neked az sem megy.
    Engem egyébként nagyon elkeserít, hogy léteznek ilyen hozzád hasonló gerinctelen szaremberek. Az élet kemény, de a szándékos hazudozásra nincs mentség.

    Távirányítós hülyeséged olyan szinten nem érint, hogy ennyi erővel a balettban elért "eredményeiddel" is dicsekedhetnél. Tegyük azért hozzá, hogy ebben a mesében a te érdemed csak annyi, hogy jól tudsz baszogatni másokat. Erre spec én nem nagyon lennék büszke, de hát ugye én hazudni sem szoktam.
    Tévét csak a hülyék néznek, ha már neked távirányítóra van szükséged, az régen rossz.