• smv
    #60
    Én meg azokat nem értem meg akik a XXI. század második évtizedében még mindig összekókányolt gépek előtt ücsörögnek egy széken, hogy billentyűzet fölé görnyedve bámulják a monitort. :\

    De ugyanígy nem értem meg azokat akik PC-n játszanak és éves szinten nem kevés pénzt dobnak ki azért, hogy fusson a legújabb játék.

    Azokat sem értem akik 20 milliós hitelre járgánnyal járják a várost.

    Ettől függetlenül ELFOGADOM, HOGY EZ AZ Ő DÖNTÉSÜK, és tudomásul veszem h azért teszik ezeket mert erre van igényük. Olyan igényük ami nekem nincs, de nekik meg van.

    Az összes példád sántít amúgy.

    Az autós kb úgy hangzana h traktort veszel amivel aztán kb bármit megcsinálhatsz vagy személyautót amivel utazol, de azt kényelmesen.

    A netbook pedig ott vesztette el értelmét h nem fillérekért adott olcsó de bazihordozható gépek, hanem majdhogynem (sőt) notebook árban vannak.

    A notik pedig tényleg jó dolgok, de ne versenyeztessük már a tabletekkel. Mintha közölném h villamossal utazni nyomiság, mert a vonat a tuti. Attól még h sineken gurulnak és mindkettő eljuttat Aból B-be nem pont ugyanaz a céljuk.