• toto66
    #24
    Pattintott iPod korszak!

    Egyébként én nem vagyok technika ellenes, de nincs felesleges kütyüm.
    Nincs még mobilom sem (az nem felesleges, hanem bosszantó tud lenni, azért nincs).
    PC-m, vezetékes telefon, DVD, TV van, (az utóbbin nézem a filmeket, és nem a moslék műsorokat)
    Ja és az mellet, hogy néha fórumokat olvasok, információkat gyűjtök a neten, rengeteg szabadidőm van, egy rakás kedvtelésem, úgy mint: programozás, társastánc, festészet, lövészet, kirándulás, barkácsolás, fotózás, gitározás.
    (csak ami most így eszembe jutott és rendszeresen űzöm) És még a családra is jut időm. Mindezt 0 Facebook, TV, stb. nélkül. És nem zavarva meg mindenféle "fontos" telefonhívással.
    Ezenkívül tényleg tartalmas emberi kapcsolataim vannak, ahol együtt szórakozunk (a fenti felsorolás némelyikével), nem pedig interneten keresztül Chat-elünk.
    Egyébként mindenki maga dönti el mi neki a fontos, kivéve az aki helyett eldöntik. Akik azt gondolják, hogy az lenne a korlátozásuk, hogy nem tudnak Iwiw-ezni, azok nem is látják, hogy már korlátozva vannak. De az ő dolguk, Én csak jelzem lehet a " fejlett" technika ellenére is élni, mert a technikával élni kell, nem a technika az élet.