• blasko1990
    #75
    ebben egyetértek , ezenfelül a legtöbb esetben nem is tudod összevetni más márkával , mert ugye ő dobja ki először feltuningolva a technológiát , mint az iPad-l is új termékkategóriát teremtett , s amikor megvette a Macbook-m (első alu széria) kb 1 évig híre hamva se volt hogy valamely gyártó is alkalmazzon teljes led kijelzőt. Biztos hogy mostmár ezt a gépet nemegy lepipálta , de akkor is ottvan az a majdnem 1 éves idő különbség. Persze mindenkinek más számít , nekem bejött a márka , megvagyok elégedve vele , tudását kihasználom. Mindenkinek megvan a kedvenc elektronikai márkája a saját meggyőződéseivel , nekem ez , mégse kezdem szapulni itt a windowsos cikkeket , mert elviekben nekem utálnom kéne XD
    csak az nem tetszik hogy van 1-2 , hogy is mondjam , olyan fórumozó aki már ha Apple-t lát valamelyik cikkben akkor kötelező 80sor szapulást írnia... annak ajánom a beszeljukmac.com-t ahol beleolvashat a cikkekbe s nézze meg a hozzászólásokat , mert attól hogy szeretjük a márkát , nem jelenti azt hogy mindenben egyetértünk vele...