• pixx
    #51
    Én sose voltam apple rajongó,viszont a legtöbb kollégám az.
    Kérdeztem pont ma az egyik srácot, hogy megvette a htc amiről beszéltünk? Mire ő nem, inkább iphone 4-et vett, de kurvára megbánta egy hét után, mert bluetoothon keresztül se zenét, se képet nem tud küldeni.
    Erre jön a másik kollégám, aki 1 hónap alatt 3 iphone4-es nyomja, mert egyszer csak eltűnt minden a kijelzőről, aztán kapott egy újat, egy hét után az is meghalt. Ja és mindezt úgy, hogy minden rajta tárolt adatnak annyi.
    Körülöttem kb. 20 iphone4-es tulaj van abból 15 szidja mint a bokrot, ezért vagy azért, vagyunk 5 htc tulajok, elégedettek vagyunk, és jókat röhögünk az almásokon.
    Mindenki vegyen azt amit akar, csak előtte olvasson utána...
    Amúgy a legtöbben azért vesznek iphone, legalábbis ahol én lakom, mert divat a másik meg fizetsz 150 eurót, plusz havi 40 euró előfizetés. De ebbe hálozaton belül ingyen beszélsz hálózaton kívül 300 perc, meg 300 sms van benne, 2 giga net, meg mit tudjam én, ja és ha 2 éve előfizető vagy a cégnél, akkor ingyé a tied csak vigyed.
    A körülöttem lévő iphone-os tudom, hogy csak divatból vették, kivéve egy fotós srácot, mert ő apple buzi.