• asysoft
    #13
    Pedig gyárilag tudják egy-két alsó kategóriás készüléken kívül a LED flashel ellátott HTC-k is (pl Desire-n kívül WP7-esek is, ami érdekes, mert nem találtam erre szolgáló API-t, mikor kerestem...), valamint 3rd party alkalmazás elérhető iPhone 4-re, illetve S60-ra is (én pl a BrightLight-ot használom). Ettől függetlenül valóban megoldás lenne a kulcstartó (már ajánlották egy páran igényeimet meghallva:)), viszont a kulcsom mobilommal ellentétben nincs mindig a kezem ügyében... Képkezeléssel kapcsolatban félreértés lesz, csak a HTC-t emeltem ki, hogy az pocsék képet csinál, többivel kiegyeznék, csak azokkal más gondom van: nincs zseblámpa, Omnia7-től tartok, mert Samsung (WM-es készülékeikkel vannak kellemetlen tapasztalataim), LG pedig szigorúan magánvéleményem szerint olcsó hatást kelt (volt már a kezemben, de azok a gombok...), mondjuk ez még nem lenne akkora gond. SAMOLED megítélése szubjektív, szerintem természetellenesek a színei (legalábbis Samsung demó/HTC Desire színprofillal, de tudja a fene, hogy működik ez:)), és a RGBG pentile elrendezést sem feltétlenül tartom jónak - hogy ezen a téren egybevág a véleményem az Apple-fanokéval, az pusztán a véletlen műve:)