• kamilla6666
    #39
    Hm, azóta kissé mérséklődött a lelkesedésem. Épp a nővérem példáján okulva. Az internet. Hihetetlen, hogy mennyi pénzt elvisz, pillanatok alatt. OKé, hozzátartozik, hogy nem ártott volna ez elején a kezelési útmutatót is tanulmányozni, elismerem, ez az ő hibája (mármint a nővéremé).Másrészt voltam újgazdag rokonéknál látogatóban, és meglepett, hogy mi mindent megvesznek már a kisiskolás gyereknek.A következő az okostelcsi lesz, lefogadom...Narumonnak tökéletesen igaza van: régebben enélkül is meg lehetett élni.Most a kis tinik msneznek, szkájpolnak,m fészbúkon élnek szociális és nemi életet...Mi ez?Oké, valamennyire lépést kell tartani a fejlődéssel...Mindenesetre még egyszer, alaposan végig kell gondolnom, megéri-e egy ilyenre gyűjteni a pénzt...ha igen, akkor meg valami olyasmi kellene, amiről tudom, hogy nem fogom két nap múlva tépni a hajam, hogy mennyit esett az ára a vásárlás óta. És legyen olyan, amivel jól lehet fotózni. Egyébként még a tabletes véleményekhez: nem hiszem, hogy a könyvek valaha is kimennek a divatból. Az OSZK-ba pedig amúgy is kevés ember jár, én is csak letölteni szoktam. De a könyvek...:D