TES
  • Although
    #30294
    Nem bírtam megállni ma két órában újra nyomtam. kezdő szinten. Lv5 alatt. A birodalomhoz jelentkeztem. A szokásos erőd előtte felkészültem megöltem pár banditát, volt mérgező potion is nálam. Csak megzörgettem az erődöt ne jöjjön ki mindenki, egy mágus és egy light infrant. jött. A mágus nem szarozott azonnal hívott egy spiritet. Miközben az infrant is felém jött. A spirittel pont végeztem amikor beért. Hátrálás közben kívül maradva a mágus vonalán. Gyorsan méreg. Istenem ez a requiemen kívül sose volt ez a koncentrálás. :) Sajnos kevés volt jók voltak a reflexei több ütést vitt be mint tudtam. De nagyon nagyon élvezetes a harc nem tisztán skyre sőt. Semmi közük egymáshoz. Itt ha felkészülsz sem biztos elég. :) De ettől jó. :) Ez az erőd egy pár szintembe fog kerülni míg egyáltalán bejuttok. Ahogy elnézem a védőiket. Az első kísérletnél hátrálva belefutottam egy sziklában a kétkezes brutál azonnal agyonvert. De nem lehetetlen csak figyelni kell. Felkészülni és menni fog. Szükséges karakter buildet építeni nem csak szaladgálni. Nem mindegy milyen karaktert építesz és hol tartasz. Ez mindig emlékeztetni fog. Mindig mikor elvesztem, elveszted a türelmed, s most már ehhez a kevés leépített tartalomhoz is jó. Így a Requiemmel a közepesről lassan a jóra lép a játék :)