TES
  • Fantusz
    #25944
    Az egy bug, de segíteni nem sokat tudok, szerencsére ez nálam a sok végigjátszás alatt nem okozott problémát, de itt a fórumon visszaolvasva is találhatsz infókat róla (nem is kell sokat visszaolvasni).
    Okozhatja a magyarítás, vagy a Dragonborn DLC - próbáld meg az utóbbit időlegesen kikapcsolni, vagy nézz utána milyen megoldásokat javasolnak.

    A történet (főszál) annál a jelenetsornál úgy folytatódik, hogy a megölt sárkány lelkét elnyeled, s egy meglelő képességre teszel azáltal szert: sárkány kiáltás.
    Nincs jelentősége, hogy a sárkányban mi a loot, néhány sárkánycsont, sárkány pikkely, s egyéb kacat is lehet benne, a küldetés akkor lép tovább, ha a lelkét elnyelted, s képessé válsz kiáltani (alternatív megoldásként kérik is tőled, hogy használd a tanult kiáltást, illetve később kötelező jelleggel is be kell mutatnod, amíg erre nem vagy képes nem frissül a quest)