Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért

extended_cut-p.jpgWIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!

  • Sir Quno Jedi
    #712
    ÉS hogy legyen egy kis melójuk is, ezért szondákba töltjük az adatokat róluk és az egész visszatérős mókájukról, aztán a sokmilliónyi szondát talejesne random/önmódosító pályán szétküldjük a galaxisban (és azon kívül is). Na mire a számtalan, ismeretlen helyen és irányba tartó szondát levadásszák, ők is megőszülnek. :DDD Ha csak egy is kicsúszik a kezükből és később az új fajok megtalálják (vagy a szondák időnként össze-vissza adásokat indítanak a mélyűrben az adatokkal), akkor benézték a dolgot.

    Ugyanezt a különböző holdak/bolygók/aszteroidák/üstökösök felszíne alá rejtett passzív üzenethordozó egységekkel is lehet folytatni, amik csak párezer év múlva kezdenek random jelzéseket adni magukról és a helyi érclelőhelyek árnyékolják addig is őket.

    Akár minde átkozott kavicsra és kődarabara is rávéshetjük a történteket. :DDD

    Vagy ott van a reléhálózat. Megsemmisítjük, amint a Reaperek át kaarnak rajat éppen jönni. Amelyik reléhez ugrani próbálnak -> BUMM heccsát. Nekünk már nem kellenek a relék, hiszen megdöglünk, másokat meg nem fognak beszopatni vele többé, építhetik ezeket is újjá zéróról (már ha értenek hozzá, ez nem biztos, lehet, hogy ők is készen találták)! Citadellát is aláaknázni és amint az első Repaer bepróbálkozik, porrá robbantani, atomjaira!

    Full önmegsemmisítés... Tökéletes módszer.