Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért

extended_cut-p.jpgWIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!

  • Ryder62
    #2531
    Az utóbbi játékok terén csak a Crysis 2-nél éreztem hogy néha annyira felemás az AI. Valamikor eszméletlenül jól taktikáznak. Sima mezei katonák jöttek és egy olyan helyen voltam fedezékben ami 2-3 helyről is megközelíthető. És azt vettem észre hogy míg én bohóckodok addig közben minden lehetséges írány felöl egyszerre megrohamoztak. Mintha szándékosan előröl támadtak volna hogy addig a többiek körbekerítsenek.

    Azért írom ezt le mert sok játékkal játszottam már de kevésben van olyan hogy ténylegesen bekerítenek. Sokszor úgy oldották meg hogy egyszerűen bespawnol ellenfeleket mögéd a gép, de ez csalás. A legtöbb játékban (Mass Effectekben is) szinte csak előröl támadnak és nincs az hogy megpróbálnak bekeríteni. Egyszerűen fedezékbe húzodnak és lőnek.

    Pedig jó dolgokat lehetne kihozni, sokkal életszerűbb is lenne egy játék hogy ha nem csak előröl számíthatnál ellenfelekre. Ráadásul ugye a kihívás is nőne mert több helyre kéne figyelned.