Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért

extended_cut-p.jpgWIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!

  • Ryder62
    #19274
    Most nézem a srác aki HR textúrákat készít a játékhoz már nekiállt az omegának is, a ruha pakk dlc meg már kész is van. (Cerberus logót kicserélte sztem ez így jó mert a 2-ben még megállta a helyét viszont a 3-ban semmi értelme Cerberusos páncélban parádézni.)

    Ugyan még csak kipróbáltam a modját, sztem szuper. A pályákat, ruhákat, karaktereket, fegyvereket, páncélokat 4k-s textúrákkal látja el ami sztem megdobja a játékot.

    Az omega dlc-ben is rengeteg low poly mosottas textúra van. Fejemet fogtam már hogy hogy lehet ennyire ronda, már szó szerint szúrta a szemem.

    Aki viszonylag erős géppel rendelkezik, tegyen egy próbát, mert ezzel a grafikai moddal ME2 szintre húzza fel a ME3-at. (Igen, sajna a 3 jóval rondább helyenként mint a 2, pedig holott ez az újabb lol visszafejlődünk)