Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért
WIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!
WIRÁGBOLTFOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!
-
#17215
Igen, a futás elég vicces lett. Főleg, ahogy Anderson ott glide-ol a párkányon.
De rájöttem miért is olyan ...bárgyú. Az 1-ben észreveheted, hogy futás, járás közben is ide-oda "táncol" a fegyver a kezünkben. Nos, a 2-ben ez egy közelebbi kameranézet végett teljesen elveszett, fix lett minden a crosshairhez, a 3-ban meg az istennek meg se rebben a fegyver Shep kezébe. Plusz olyan az egész mintha a kezébe lenne forrasztva. Az ujjakról ne is beszéljünk!
Az akció dinamikusabb ,igaz shep átmegy berserker módba, de istenem. Maga a kamerakezelés is jobb, mikor cut scene-ből átmegy in-game csata közben az ütős. Vagy amikor Reaper lábak alatt táncolunk. Látványos az omni-blade-es harc is.
Azért a 2 arcade játékmenetétől jobb. 5 mp olyan vörös lett a képernyő, hogy szart se láttam, majd 10 mp-ig coverbe vártam. A 3-ba azért hasonló lett a health bar kinézete, működése, mint az 1-ben volt.
Anderson speed hackje duplapluszjó. Már tudjuk miért tartott ki olyan sokáig a Földön.