Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért
WIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!
WIRÁGBOLTFOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!
-
wednes #1593 A 2. rész a főszálon elég gyenge. A 3. résznél remélem több figyelmet fordítanak rá.
Második részben ez nem tetszett:
Összeszedtük a csapatot jah és ha már mellékesen együtt a banda csak ruccanjunk ki vmi idegen bázisra rendet tenni. A nagy "halálmenet" amire csak válogatott legénységgel lehet elmenni. Olyan volt a vége, amire egy noname rohamosztagot is el lehetett volna vinni, azok is rendet vágnak volna. Nem éreztem, hogy most legyőzhetetlen veszedelem ellen kell harcolni.
Jó volt a karakter pátyolgatás meg megismerés, ezt szeretem én is (de pl: a románcok teljesen hidegen hagynak), de ne menjen már a fő történet rovására. A játék közbe nagyobb csatákat vívunk mint a végén a "halálsoron".
Remélem valami nagy epikus küzdelmet raknak a 3. részben, és nem a "randiszimulátor" részére korlátozódik csak a fejlesztés.