Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért
WIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!
WIRÁGBOLTFOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!
-
Darun #10725 A Lost jó sorozat volt (az elmúlt 5 évben az egyetlen volt amit néztem) de az utolsó 1,5 évadról lemaradtam :(
A Deus Ex: HR is kimaradt az életemből, de
SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!az első rész végét nem hasonlítanám a ME3-hoz. Ott azért a három döntés jóval nagyobb különbséget adott. Nekem tetszett a vége, akkor is ha teljesen elbaltáztam (kiírtottam a kvariánokat, meghalt Légió, Miranda amit annyira nem bántam, Mordin, ráadásul a végén nekem a Normandy-ból sem szállt ki senki. Ha tényleg igaz hogy a vége csak álom volt és Shepet indoktrinálták, úgy azért elfogadhatóbb lenne, mert én is csodálkoztam azon hogy miért az elpusztítás a vörös és az uralom a paragon befejezés. Renegát Shep el is bizonytalanodott hogy akkor most mi van? Viszont ennek a befolyásolt állapotnak és a para/renegát gomb felcserélésének is van egy komoly bökkenője. Renegát Shep simán lelövi a nagykövetet ha felvillan a renegát gomb, mert ugye ő azért renegát hogy renegát cselekedeteket hajtson végre. Tehát a készítők ezt nem vették figyelembe sztem, hiszen ezzel pont hogy azt érik el hogy lelövöm a követet.
A másik nagyon nagy fordulat nekem kvarián-geth háború vot. Amúgy is megkedveltem Legio-t, viszont én már az első részben is Talival akartam összejönni, tehát igen komoly dilemma elé állított a játék. Már attól megállt a szívverésem hogy Tali leugrott, amikor viszont Legio is meghalt,, majdnem dobtam egy hátast! mondom ennyire nem szívathatnak meg! Viszont ez csak még inkább növelte a játékba való beleélést.