• Julius Caesar
    #17
    Most törvény vagy nem? Az. Akkor meg minek mondod, hogy nem? Képzeld kábé 89721984934 törvény nem életszerű még ezen kívül. Tévedtél? igen. Ismerd el.


    ""Gondolta? A cikkben az ált, elmondta." ÁLLT. Amúgy a beszéd a gondolatok közvetítése..."
    Kiváló okfejtés. Okostojás. Ebből kifolyólag az egészet mások tudtára akarta adni. Tehát fenyegetett.

    "Amúgy nemtudom feltűnt-e, de a legtöbb demokratikusnak nevezett országban nagyon sok törvény ellentmond a demokráciának. pl usában a bizonyítékok nélküli megfigyelésre jogot adó törvény."
    A demokrácia - 46x is - népuralom. Ebben nincs semmi ellentmondás, de hogy elmagyarázzam neked:

    A demokráciában, a nép választ egy vezetőt és egy apparátust, aki őt segíti. Illetve megválasztja a törvényhozó testületet. Az hogy ez hogyan történik (közvetlen, közvetett) és hogy hívják (király, elnök, generalissimo) az most részletkérdés.

    Ezek a választott emberek gondoskodnak arról, hogy törvények szülessenek és ezeket be is tartassák. Ezek az emberek, hoznak egy törvényt, például hogy ilyen-olyan okokból az embereket bizonyítékok alapján megfigyeljék.

    Hoppá, az embereknek ez nem tetszik, mer túgy gondolják ez szükségtelen, nem etikus satöbbi-satöbbi. Mit tesznek? Következő választáskor nem ezekere az emberekre szavaznak, illetve ha a helyzet súlyos, eltávolítják (akár erőszakos úton, ezt hívjuk forradalomnak) ezeket a vezetőket.

    Vili? Remélem, bár ahogy elnézem a jog nem erősséged.

    De amúgy mit vársz? Inkább ez a demokrácia, mint a kínai-féle demokrácia. Vagy a nemlétező szép új világ...