\'ZTE

Kérdések és tapasztalatok

A topikban linkelt vagy ajánlott programokért sem a linkelők, sem a fórum nem vállal felelősséget.
Használatuk csakis saját felelősségre történik.
  • Balumann
    #2838
    Nekem már nagyon régóta van fennt a Swedish Snow rom, viszont pár napja vettem észre, hogy a cachet 40MB-ra partícionáltam, én meg állandóan szenvedek a helyhiánnyal (minden sdre titanium backuppal amit lehet, de frissíteni már így sem tudok bizonyos programokat).
    Úgyhogy recoveryvel lementettem a romot, és próbálom újrapartícionálni, de egyszerűen nem akarja.
    TPT Helperrel próbáltam, először zip letölt, kicsomagol, image ellenőriz, tpt megkezdése, teló újraindul majd elindul újra a rendszer (ahelyett, hogy megcsinálná a particionálást persze és bejönne a recovery). Próbáltam teló kikapcs, bekapcs + volup + menu nyomvatart, akkor sem. Megpróbáltam szintén TPT Helperrel létrehozással (akkor egy csomó fájl kerül az image mappába, előtte persze töröltem), úgyis mindkét módszerrel. Letöltöttem netről is egyet, image mappába beraktam, kikapcs, elindít a kombinációval, és megint betölt az android...
    Próbáltam USB-t bedugni, kihúzni, az sem segített. Már nem egyszer particionáltam át (mindig romhoz megfelelően partícionáltam).
    Mi a fenéért nem sikerül átparticionálnom most...?