• Shad01
    #16
    Kb egy hónapja használok egy Koobe Classic Plus olvasót. Én is tapasztaltam, amit a cikkíró írt, ha gyorsan kellene lapozni, kényelmetlen a használata. Konkrétan a jegyzeteimet nem tudom úgy olvasni, ahogy elképzeltem mivel a szöveges rész és a hozzá tartozó ábra legtöbbször nem jelenik meg egy nézetben. Ha esetleg kétoldalas lenne a kijelző, sokkal praktikusabb lenne.
    A másik probléma, hogy a legtöbb e-könyv és fellelhető olvasnivaló nem egy 6 inch-es kijelzőre van optimalizálva.
    A saját irományaim is A4-es méretűek és ha ragaszkodok az oldaltöréshez a képek és az oldalszámozás miatt, akkor a kijelző csak fél oldalt tud megjeleníteni, azt csak apró betűmérettel.
    Regényeket, verseket viszont tökéletesen lehet vele olvasni, így a klasszikus könyvnek nagyon jó alternatívája.

    Az ideális egy kétoldalas (kijelzős) 8-10 inch-es olvasó lenne, de ha van is ilyen, az ára is horribilis.

    Sokáig úgy gondoltam, a könyveimet én sem cserélem le digitális formátumra. De havi egy könyvet mindig elolvasok, és már nincs hely a könyvespolcaimon. Egy memóriakártya sokkal kevesebb helyet foglal. :-)