Geopolitical Simulator 2 - A geopolitikai szimulátorok új generációja
  • bad00
    #95
    Valami olyasmi: Bosznia annektálása után, felszólítottam az amcsi csapatokat, hogy hagyják el az országot, 72 órás ultimátum azt hiszem. Nem tették meg, ezért 200 repülőjüket kilőttem, ezzel még nem is lett volna gond. Flottájuk 2-4 hajója támadást indított a montenegrói kikötőm ellen. Ekkorra már nagy nehezen sikerült összegyűjtenem 20 hajót, amik elbántak az amcsikkal. Ekkor úgy gondoltam, hogy hős flottámat kivezényelem az Atlanti óceánra. Ebből az lett, hogy minden gond nélkül eljutottam a nyugati partig, nem támadtak meg. A nyugati parton tüzet nyitottam Washingtonra, ekkor sem... szóval minden gond nélkül pusztíthattam a partokat, hála annak, hogy az AI hülye. Az amerikai intervenció meg abból áll, hogy 100 katonát meg 10 tankor küld a nyugat-boszniai városom ellen félnaponta, ahol a teljes haderőm állomásozik (120 ezer ember, 1500 tank). Nem tudtak még olyan nagy kárt tenni bennem, ellenben szerintem a nagy csapatmozgástól, a játék játszhatatlan. 1 év most egy másfél óra alatt telik el :S