• fergusonpapa
    #10
    túl lihegitek az egészet,ha valaki kitesz magáról olyat amit nem kéne,egyszer ugyis megütia bokáját és tanul belöle,életeben midenki csinált marhhaságot föleg oylan 20éves koráig,utánna tanult belöle és nem egy idióta gyik lett belöle,jó van kivétel de azt hagyuuk...nekm is van fb-iwiw,közel 500-500ismerös 95%ismerem többi klub.utálom mikor csak ugy jelölnek.és utálom akik betegesen ottvannak elöte.ennek oka is h ingyen elérhetö egykét mobile szolgáltatonál és nem csak othon hanem egésznap nyomja,sztem ez már kicsit sok,énis megtehetném,de inkább elolvasok 1 hirt vagy valami unalmas órákban vagy 1 idöjárást,nem pedig miden vackot irkálok fbra pl.

    ugyhogy inkább sztem másik oldalt kéne megközeliteni,nem azt h mennyien használják meg adatvédelem meg ilyen képek olyan képek,hanem azt akik betegesen egésznap rajta csüngnek föleg fb-on.szép és jó az oldal,de én nem tudok napi féloránál többet tölteni rajta.bövven elég arra h kicsit szétnézek ismerösiem közt vagy bezséljek távolabbi ismeröseimmel ingyen.