Napenergia, hálozatba visszatáplálás kicsiben az interneten beszerezhető komponensekből
  • overseer-7
    #196
    "Kolléga, ha a milliárdjaid utáni adózással lennél elfoglalva, nem az SG-re pakolnád az ötleteket. ;)"

    épp ez a baj.. Nincsenek milliárdjaim és nem tudom tesztelni a legjobb ötleteimet.

    egy átlagos ember vagyok, html 5, css3, javascipt és PHP programozással foglalkozok.. magyarul weboldalak és php munkaállomásokkal foglalkozok.. sajnos.. amivel már tele van a tököm.

    változatos dolgokat akarok.. nekem csak hobbim a műszaki ismeretek.. de az már nagyon nagyon rég...
    napi szinten igyekszek 4-5 órát foglalkozni műszaki ismeretekkel.. azaz.. hőerőgépekkel.. aviatikával.. és egy csomó minden mással.. ami megragadott.
    Nincs mélyreható szaktudásom.. de igyekszek.

    és az a baj, hogy ezért több bántást kapok, mintha nem is foglalkoznék a témával.

    Azaz.. azért jár a jutalom, hogy ha nem foglalkozok az olyan témákkal, amik nem vágnak közvetlenül a szakterületembe.. !!!??
    hát ez kurvára nem igazságos..
    akkor ezek szerint.. senki ne foglalkozzon semmivel.. mert nem érdemes.

    EZ.. az egyik legnagyobb probléma magyarországban..
    mindenki egymást húzza le.. és tántorítja el attól, hogy próbálkozzon.
    Németországban, ausztriában ez pont fordítva van..
    ha valaki hibázik.. de érdeklődik egy téma iránt.. azt inkább bátorítják.. ösztönzik.

    Ezért van szerintem úgy lemaradva intellektuálisan ez az ország.
    De ez csak egy vélemény..
    szarjátok le =)

    Utoljára szerkesztette: overseer-7, 2017.03.17. 23:54:42