Napenergia, hálozatba visszatáplálás kicsiben az interneten beszerezhető komponensekből
  • molnibalage83
    #190
    pszichológushoz kéne fordulnod.. azért mert rengeteg elfojtott agressziót látok az írásaidban.

    Mondja ez azt, aki ír nekem egy PM-et, hogy munkára kérjen fel, de le vagyok tiltva. Hallod, elmeorvos látott téged...?

    Ha megnézzük a leg produktívabb alkotókat a történelemben.. olyan személyek voltak, akik állandóan tévedtek, hibáztak.

    Csudaszép, de a hülyeséget előtt kb. 3 perg googleval és középiskolás fizikával cáfolhatsó, hogy nettó hülyeség az ötleted, te meg folyamtosan ilyenen rugózol. Ha ennyire 0 vagy, akkor egy természettudományos fórumon ne akar te semmilyen észt osztani és ne posztolj mindenféle hülye ezoterikus álfilozofikus blődséget, mert csak téged néznek kreténnek.

    Azok az emberek alkottak nagyokat a történelemben a tudomány területén akik leszarták a tévedést. a hibákat.
    ..és tovább küszködtek.

    Ezen a pontot már tényleg a kezembe temetem az arcomat. A tudmány területén azok alkottak nagyot, akiknek a középiskolás fizika nem feküdte meg a gyomrát...

    Az okosokra. Majd ők jobban tudják. Majd ők megcsinálják..

    Akik 3 perc alatt megmondják, hogy az ötleted hülyeség.

    Ha mindent a profit szemüvegén keresztül nézünk.. nagyon nagyon kevés olyan dolog van ami lehetséges.

    Ez sem igaz. A kérdés az, hogy melyik a legjövedelmezőbb.

    és.. ezen a szemüvegen át.. az úttestbe épített hőerőmű is csak naív halucináció marad.

    Annál is rosszabb. Fizikai képtelenség.

    A fizika törvénye nem tiltják meg, hogy energiát termeljünk az úttestből.
    De a profit (illúzió) realitáss.. és a profit szocilógiai hatása miatt (nem versenyképes..nem gazdaságos) az úttestből energiát kivonni.
    ..
    inkább ez az energia kárba vész.. a levegőt melegíti.
    csak mert mi úgy döntöttünk, hogy nem szabad ezzel foglalkoznunk, mert nem lehet vele elég sok pénzt termelni.. és inkább égetjük a szenet.. földgázt.. az

    A klasszika filológia oldalak odébb vannak...