Napenergia, hálozatba visszatáplálás kicsiben az interneten beszerezhető komponensekből
  • strepsils
    #142
    Hülyeség magyarországon ha milliomos lennék se építenék magánemberként naperőművet ,direkt úgy van kitalálva hogy baromi sokba kerül és nem keresel vele pluszba semmit ha csak nem 20Mft os én nemrég számolgattam de te szerintem nem veszel figyelembe pár dolgot ,eleve csak 85% án veszik meg tőled az áramot ezek a kedves emberek ,és nem is támogatja az állam csak ha 200Mft osban gondolkodsz.
    Nem hiszem hogy jól számoltál eleve ilyen hogy 8.5% kamat semelyik bankintézetben nem létezik kár is lenne beraknod a pénzt örülsz ha 2 % ot realizálsz attól persze az még egy 8,5% os csomag csak ott az apróbetű.

    Ha ilyen sok pénzed van amit kukába akarsz rakni inkább vedd fel a kapcsolatot Csefkó Pállal az ő napeleme 100x erősebb mint amiket a boltban kapsz és ő komplett rendszert ad ami arra jó hogy ellásd vele a házad de az ő áramát nem táplálhatod még fel a hálózatra mert nem fogadja el a szolgáltató .áram
    napelem