Napenergia, hálozatba visszatáplálás kicsiben az interneten beszerezhető komponensekből
  • mrzed001
    #1198
    Feltettem neked egy rahedli szakmai kérdést. Elméleti, még csak nem is gyakorlati. Abból is tudok bőven, ne félj !
    Csak egyre felelj!
    Csak egyre, hogy bebizonyítsd, hogy legalább távcsővel látható messzi apró ismereteid vannak a napelem témáról !
    Ha nem megy, szépen vond le a következtetést: Én molnibalage83 egy TROLL vagyok, akinek semmi ismerete nincs a napelem témában és úgy pofázik bele.

    Egyáltalán, ha ennyire nem értesz hozzá, mit keresel ebben a topicban ? Hogy merészelsz egyáltalán ennyi tudással (/tudáshiány) észt osztani ?
    Én is voltam kezdő, nem szégyen az. Szépen szerényen kérdeztem, tanultam az okosabbaktól.
    Nem én próbáltam osztani az eszet azoknak, akik álmukból felverve másnaposan is leiskoláznak.

    Az elmúlt fél évben összesen kb 5-600 kWp letelepített rendszerről társalogtunk máshol szakemberekkel (nem elmélet, kivitelezés).
    Ja, csak azok együtt 0,5+ MW csúcstermelésre képesek.
    Nagyrészt kis házi 4-10 kWp, de volt kistermelő is.
    Hol vagy te ehhez képest ???

    (továbbra is tartom, hogy az SG-nek lehanyatlott ... jelentős részben hála neked)